O NAS

Jesteśmy grupą spółek powiązanych kapitałowo i osobowo. W skład naszego kolektywu wchodzą: Global Quantum Sp. z o. o., Global Continental Sp. z o. o., Idea Oze Sp. z o. o., Enertig Polska Sp. z o. o. oraz EcoReg Sp. z o. o.

Grupa Kapitałowa Green Tech Group 

Założycielem grupy jest Leszek Plich, przez wiele lat pracujący na stanowisku zarządczym w Polskiej Grupie Energetycznej, który doskonale zna możliwości i potrzeby rynku energetycznego w Polsce. Ogrom doświadczenia i wiedzy spowodował, że postanowił wykorzystać swój potencjał do powołania własnego przedsiębiorstwa, któremu od początku przyświecał cel by zwiększyć udział ekologicznych rozwiązań w rynku energii i ograniczyć negatywny wpływ na środowisko, jak również zminimalizować zużycie energii elektrycznej poprzez innowacyjne rozwiązania.

Nasze firmy 

Dynamiczna sytuacja na rynku energii zrodziła potrzebę do powstawania kolejnych spółek specjalizujących się w swoim zakresie działania. Poniżej krótki opis każdej z nich. 

Global Quantum Sp. z o. o. 

Spółka została powołana z myślą o ekologicznym wpływie na środowisko. Prowadzi innowacyjne projekty, które mają na celu poprawę jakości powietrza i klimatu poprzez budowanie urządzeń służących do produkcji energii, wykorzystując bardziej wydajne i ekologiczne rozwiązania, które w efekcie mają zminimalizować zużycie energii a zarazem zwiększyć jej produkcję.  

Global Continental Sp. z o. o. & Idea Oze Sp. z o. o. 

Zostały powołane do prowadzenia projektów związanych z budową elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych. Spółki realizują projekty „pod klucz”, od wytypowania gruntu do wybudowania i oddania elektrowni włącznie.  

Enertig Polska Sp. z o. o. 

Zajmuje się optymalizacją zbędnego zużycia energii w sektorze przemysłowym i zakładach produkcyjnych, źródeł o niskiej efektywności oraz ochroną urządzeń i sieci energetycznej. Jej celem jest dostarczanie technologii typu smart i świadczenie przyjaznych dla użytkownika usług analizy energetycznej o najwyższej jakości, które przyniosą klientom wzrost zysków. Dostarcza odpowiednie rozwiązania technologiczne dostosowane do każdej działalności. 

EcoReg Sp. z o. o. 

Zajmuje się regeneracją przemysłowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych i alkaicznych. Wykorzystywana metoda odnowy ogniw umożliwia sterowanie procesem szybkiego formowania i przywracania pojemności akumulatorów w trybie automatycznym oraz znacznie skraca czas procesu i nakładów energii w porównaniu z dotychczasowymi metodami. Celem spółki jest wydłużenie żywotności akumulatorów oraz ograniczenie wytwarzania odpadów przez ich recykling i wtórne wprowadzenie w obieg.